Başlangıç Lisans Kodları Driver Booster 7.1 Pro Lisans Kodu – License Key 2020

Driver Booster 7.1 Pro Lisans Kodu – License Key 2020

27

Otomatik driver kurulumu yapan Driver Booster 7.1 Pro lisans kodu aşağıdadır. Nasıl uygulamanız gerektiği hakkında video da yine yazı içerisinde bulunmaktadır.

YAZI GÜNCELLENDİ! EN SONDAKİ BÖLÜME GİDİN VE İŞLEMLERİ EKSİKSİZ YAPIN!

driver-booster-7-1-lisans-kodu

Ayarlar > Ağ > Özel Proxy Sunucuları Aktivasyon: Ayarlara gir > ağ – bağlantılar kısmına gir > Özel proxy sunucuları ayarına gir ve aşağıdaki bilgileri işle.

driver booster 7.1 pro lisans kodu
driver booster 7.1 pro lisans kodu

HOST: 0.0.0.0 DOOR: 8080

Not: Seriali kullanmak kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Yazının tamamında bahsedildiği gibi lisanslama yöntemi içerir. Warez ve Crack içermediği için virüslü bir yöntem değildir.

Diğer Driver Booster Sürümleri ve lisansları;

Driver Booster 4.5 Pro Lisans Kodu Driver Booster 5.1 Pro Lisans Kodu Driver Booster 5.2 Pro Lisans Kodu Driver Booster 5.5 Pro Lisans Kodu Driver Booster 6.0 Pro Lisans Kodu Driver Booster 6.2 Pro Lisans Kodu Driver Booster 6.3 Pro Lisans Kodu

Driver Booster 7.1 Pro lisans kodu

17.12.2019 Serial Kodları:
2C280-9605C-CC26F-25D46
EB16D-7496D-14B9A-DCFB5
A1FD4-CF046-3CA17-C7146
F0C6B-E3CDD-1FF7B-70146
B8762-11185-02A55-8EBB6
(Yazdığımız patch dosyası için artık lisans gerekmeden aktivasyon sağlanmaktadır.) 05.01.2020

ÖNEMLİ GÜNCELLEME!!

Lisans anahtarlarının her biri test edilerek konuya dahil edilmişti. Fakat internet bağlantınızı kesin, hosts file düzenleyin gibi uyarılarımıza kulak asmayıp lisans anahtarlarının kıran arkadaşların inadına webdeyazilim.com ziyaretçilerine özel bir dosya yazdık. BU YÖNTEM KESİN SONUÇ ALMANIZI SAĞLAYACAK. TAMAMEN GÜVENLİ ve TAMAMEN TEMİZ. SİTEMİZİ YER İMLERİNİZE EKLEYİP DÜZENLİ OLARAK TAKİP EDİN.

Bağlantıda reklam bulunmaktadır. Aşağıdaki uyarıyı okuyunuz

Driver Booster 7.1 Activator İndir

Butona tıkladıktan sonra sağ üst köşeden reklamı geç butonuna tıklayın. Yeni sekmede reklam açılacaktır. Geçerli sekmede reklamı geç butonuna tıkladıktan sonra mega.nz üzerinden dosyayı indirebilirsiniz. Dosyayı sadece mega.nz üzerinden indirin. Reklam sayfalarından dosya indirmeyin. Tüm sitelerde bu geçerli bir kuraldır. Reklam linkleri için site yönetiminden izin alınmıştır.

driver booster 7.3 Lisans Key
driver booster 7.3 Lisans Key
 • Driver booster programı çalışıyor ise kapatın. windows sağ altta bulunan gizli simgeleri kontrol edin orada çalışıyor ise kapatın.
 • Yukarıdaki Aktivasyon dosyasını bilgisayarınıza indirin. (Antivirüs yazılımınızı bu tarz aktivasyonlarda devre dışı bırakmanız gerekir. Sebebi aşağıdaki videoda 30 dakika boyunca ayrıntılı olarak anlatıldı. Güvenmeyen kullanmasın.)
 • Daha sonra dosyayı arşivden çıkarın.
 • Arşivden çıkan Driver Booster 7.1.exe programını çalıştırın.
 • File alanından open diyerek programın kurulu olduğu dizine gidin ve driver booster .exe uygulamasını seçerek açın.
 • Yukarıda verilen lisans anahtarlarından birini girmenize gerek kalmadan programın aktif olduğunu göreceksiniz.

DOSYALAR TARAFIMIZDAN YAZILMIŞTIR. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ!!!

Bu videoyu izleyin;

Güvenli Mi? is it safe?

27 Yorum

  • mail adresini yazarsan yanıtlardan haberdar olabilirsin. uygulama 30 binin üzerinde indirilmiş. geri dönüşler ortada. bilgisayarını bi kontrol et istersen

 1. hocam merhaba rtl120.bpl madBasic_.bpl bulunamadı hatası alıyorum yazdığınız programı çalıştırınca.

  • Driver booster 7.1 sürümünü kurduğundan emin ol. Eski sürümlerde alınan bir hata bu. Driver booster yazılımını tamamen kaldırıp tekrar temiz bir kurulum yap ve tekrar dene. Sorun çözülecektir.

 2. Ellerinize sağlık hocam.. Durumu olmayanlar için bu crackler çok faydalı oluyor, illagel ama para yok üzgünüz şirketler. Sağolun tekrardan…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!