Başlangıç Lisans Kodları Driver Booster 6.4 Pro Lisans Kodu – License Key 2020

Driver Booster 6.4 Pro Lisans Kodu – License Key 2020

25

Otomatik driver kurulumu yapan Driver Booster 6.4 Pro lisans kodu aşağıdadır. Nasıl uygulamanız gerektiği hakkında video da yine yazı içerisinde bulunmaktadır.

YAZI GÜNCELLENDİ! EN SONDAKİ BÖLÜME GİDİN VE İŞLEMLERİ EKSİKSİZ YAPIN!

driver-booster-6-4-lisans-kodu

Ayarlar > Ağ > Özel Proxy Sunucuları

Aktivasyon: Ayarlara gir > ağ – bağlantılar kısmına gir > Özel proxy sunucuları ayarına gir ve aşağıdaki bilgileri işle.

HOST: 0.0.0.0

DOOR: 8080

Not: Seriali kullanmak kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Yazının tamamında bahsedildiği gibi lisanslama yöntemi içerir. Warez ve Crack içermediği için virüslü bir yöntem değildir.

Diğer Driver Booster Sürümleri ve lisansları;

Driver Booster 4.5 Pro Lisans Kodu
Driver Booster 5.1 Pro Lisans Kodu
Driver Booster 5.2 Pro Lisans Kodu
Driver Booster 5.5 Pro Lisans Kodu
Driver Booster 6.0 Pro Lisans Kodu
Driver Booster 6.2 Pro Lisans Kodu
Driver Booster 6.3 Pro Lisans Kodu

Driver Booster 6.4 Pro lisans kodu
05.08.2020 Güncel : 2C280-9605C-CC26F-25D46
EB16D-7496D-14B9A-DCFB5
A1FD4-CF046-3CA17-C7146
F0C6B-E3CDD-1FF7B-70146
B8762-11185-02A55-8EBB6

ÖNEMLİ GÜNCELLEME!!

Lisans anahtarlarının her biri test edilerek konuya dahil edilmişti. Fakat internet bağlantınızı kesin, hosts file düzenleyin gibi uyarılarımıza kulak asmayıp lisans anahtarlarının kıran arkadaşların inadına webdeyazilim.com ziyaretçilerine özel bir dosya yazdık. BU YÖNTEM KESİN SONUÇ ALMANIZI SAĞLAYACAK. TAMAMEN GÜVENLİ ve TAMAMEN TEMİZ. SİTEMİZİ YER İMLERİNİZE EKLEYİP DÜZENLİ OLARAK TAKİP EDİN.


Öncelikle Buradaki Dosyayı İndirin
 • Daha sonra dosyayı arşivden çıkarın.
 • Lisanslama Dosyaları Klasörü içerisinde bulunan DEL.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
 • Daha sonra Register.dll dosyasını Driver Booster Programının kurulu olduğu dizine kopya edin ve gereken izinleri verin.
 • Yukarıda verilen lisans anahtarlarından birini programın lisans bölümüne girin. Programı artık pro olarak kullanabilirsiniz.

DOSYALAR TARAFIMIZDAN YAZILMIŞTIR. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ!!!

Bu videoyu izleyin;

İnceleme
Driver Booster 6.4 Pro lisans kodu
Önceki İçerikXiaomi Mi 9 ve Redmi Note 7 Türkiye’de!
Sonraki İçerikReklamda Yaratıcılık ve Yazarlık
Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi, belirli bir ücret karşılığında herhangi bir mahzene tıkılmamalı. (World Wide Web) Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

25 Yorum

  • lütfen ilgili konuya yorum bırakın. mail çıkışları kendi konuları altından sağlanıyor. manuel gönderimlerde yanlışlık olmaması adına geçerli sürümlerin altından yorum yaparsanız daha sağlıklı olacaktır.

 1. maalesef koda expired diyor denilenleri harfi harfine yapmama rağmen 6.4ü kuruyorum açıldıktan sonra driver boosterı kapatıp batı yönetici olarak çalıştırıp registerı kurulum dosyasına atıyorum fakat daha sonra açıp keyi girdiğimde key expired diyor silip kurarak da denedim

  • Programı temiz olarak kaldırıp tekrar yükleyin. Daha sonra lisanslamayı verdiğimiz dosya ile yapın. Doğrudan lisans girmeye çalışırsanız lisansı doğrulamaya çalışır. Lisans doğru değil bunu böyle göstermek, manipüle etmek için dosya veriyoruz. Verdiğimiz dosya girilen lisans anahtarını sunuculara göndermeden local ortamda doğrulamakta ve bypass etmektedir.

  • Yazdığımız lisans dosyasında herhangi bir hata iletisi bulunmamaktadır. Driver booster programını uninstaller yardımı ile kaldırıp kayıt defteri girdilerini temizleyin. daha sonra tekrar kurun ve lisanslama yöntemimizi tekrar deneyin. Çalışacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!