Ana sayfa Lisans Kodları Camtasia Studio 9 Lisans Kodu

Camtasia Studio 9 Lisans Kodu

18

En iyi video düzenleme programlarından biri olan Camtasia Studio 9 Lisans Kodu bu yazıda bulunmaktadır. Piyasada en çok kullanılan bu program sayesinde video adına bir çok işlem yapabilirsiniz….

camtasia lisans kodu

Camtasia Studio Nedir?

Camtasia Studio, en sade hali ile video düzenleme programıdır. Fakat hünerleri sadece video düzenlemekle kalmıyor aynı zamanda ekran videosu da çekiyor. (bkz: En iyi ekran videosu çekme programları) Çekilen bu videoya efekt uygulayabilmenizi, kesmenizi, kırpmanızı, renk vermenizi ve daha bir çok işlemi yapmanızı sağlıyor.

Eskiden bu yana Windows Movie Maker kullananların bu programı daha da çok beğenebileceğini söyleyebilirim. Basit ve işlevsel olması açısından bir çok video düzenleme programından daha çok tercih edilmektedir.

Camtasia Studio 9 Lisans Kodu

Camtasia Studio programını full kullanmak için lisans koduna ihtiyacınız olacak. Bu programın deneme sürümünde ekranın ortasında bariz bir şekilde imza bulunur. Camtasia Studio 9 TechSmith yazısını kaldırma yöntemlerinden en sağlıklısı ise programın full yapılmasıdır. Bu programı diğer programlarda olduğu gibi iki şekilde full yapabilirsiniz.

Crack ve Lisanslama yöntemlerini kullanarak full yapabileceğiniz bu programı biz lisanslı olarak full yapmanızı öneriyoruz. Piyasada bulunan bir çok crack dosyası zararlı olabiliyor. Güvenliğinizi sağlamak amacı ile lisans kodu kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Camtasia Studio 9 lisans kodu hemen aşağıda bulunmaktadır. Bu makaleyi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için yorum yapmaktan çekinmeyin. Diğer lisansları görmek için Lisans Kodları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Camtasia Studio 9 Lisans Kodu / Serial Key

KAM4U-HUSCC-CPUCC-AGKGC-L4D6F
ESCUV-SCNDU-54GCC-CDC2T-AMM
Y69CD-62SCK-ANM4C-HMMAD-ASSMF

18 Yorum

 1. Merhaba. Ben şuan YouTube kanalımda aktif durumdayım, her gün abone sayım biraz biraz artıyor. Fakat Camtasia kullanamadığım için video yükleyemiyorum. Bir sürü yol denedim hiçbiri olmadı.
  Keyleri de girmeye çalıştım. Ya TechSmith bu durumu farketmiş, ya da siz yalan söylüyorsunuz. Bana keyi girdiğimde şu uyarıyı veriyor; “girilen anahtar geçerli bir yazılım anahtarı değil”

  not; ayrıca yorum yazan kullanıcıların – bazılarına – çok iğneleyici konuşmuşsunuz. Daha kibar olabilirsiniz 🙂

  • Öncelikle ilgin ve kibar yorumun için teşekkür ederim. Sizin gibi yorum yapabilen insanlara karşı ben de kibar olabiliyorum elbette. Fakat gece gündüz uğraşıp hazırladığım konuların altına yorum yaparken aynı özveriyi göstermeyenlere takdir edersin ki aynı şekilde karşılık veriyorum. İnsan yorum yaparken biraz düşünebilmeli. Hepimiz burada üye ya da ziyaretçiyiz. Her saniye lisans kodunu güncelleyemiyoruz. Güncellediğimizde bazı arkadaşlar internet açık aktivasyon sağlıyor. Ya da key’i dağıtıyor. Key doğal olarak devre dışı kalıyor. Buraya gelip iğneleyici konuşanların bunlardan haberi yok tabii. Sorununuza gelince, video çekme programları konusuna giderek listedeki BBflashBack ile kayıt alıp düzenleyin. Full sürümü internette oldukça bol. Tersine mühendislik ekibi camtasia için activator yazmaya çalışacak. Yine ekmek yediği kaba pislemeyi huy edinmiş arkadaşlar gelip “bunda virüs var, bu çalışmıyor, bu ne biçim dosya” falan gibi şeyler yazacak biliyorum. Ama yine de yakın zamanda aktivasyon yöntemi çıkarmaya çalışacağım. Biraz olsun düşünmek için çabalayanlar için buradayız.

 2. Click bait yapıyorsun güncel key yok çalışmayan ürünlerle hit yapıp başkalarını kategorize ediyorsun. Sen onlardan daha basitsin şurada 10k tıklanma alsan 10tl etmez.

  • Her keyin her saniye çalışmayacağını bilmeyen birinin key arayışına girip bir keyin çalışmaması durumunda hiç çalışmamış gibi değerlendirip gereksiz bir yorumda bulunması kadar basit miyiz? Bu key güncel keyi bulduğumda güncelleniyor. Her saniye sana ücretsiz key veremediğimiz için kusura bakma. Ayrıca ben senin gibi 10 liralık hesaplar yapsam bu içerikleri oluşturmam. Burası gönüllülerin kar amacı gütmeden içerik ürettiği bir yer. Gelirleri çok özel yerlere çok özel amaçlar için gidiyor. Anlamanı beklemiyorum. (Yönetim bu yorumumu gördüğünde umarım beni yanlış anlamazsın sevgiler. )

 3. Beynin mi yok bilader kod paylaşmışsın sayfada kopyalama yasağı yapmışsın en gereksiz internet sitelerinden birisin.

  • Yoğun kullanım sebebi ile anahtarlar kırılmış. Yeni anahtarlar gelince güncelleriz. Ya da bat ve register dosyaları yazıp lisanslarız. Konu güncellenecek lütfen takipte kalın

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!