Ana sayfa Para Kazanma Bitminer.io ile BTC kasma ve internetten para kazanma

Bitminer.io ile BTC kasma ve internetten para kazanma

3

Bitminer.io sitesi üzerinden ücretsiz BTC kasma ve internetten para kazanma konuları ile alakalı bilgilerin verileceği bu makaleyi özenle okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca konu ile ilgili merak ettiklerinizi mutlaka yorum kısmından bizlere iletiniz…

Öncelikle bitminer.io nedir ve ne işe yarar bunlardan bahsedeyim :

Bitminer.io, Kripto paraların babası olan BTC’nin (bitcoin) madenciliğini yapmanıza yarayan bir sitedir. Bu site üzerinden bitcoin cüzdanlarınıza belirli oranlarda ve aralıklarda bitcoin gönderebilirsiniz. Bitminer.io gibi pek çok site olsa da en yaygınlarından biri olduğu için bu siteyi örnek vermiş bulunuyorum.

internetten para kazanma

Bitminer.io nasıl kullanılır ?

Öncelikle bir bitcoin cüzdanı edinmeniz gerekiyor. Bitcoin cüzdanı edinmek için buraya tıklayın ve gerekli bilgileri doğru bir şekilde girin. Daha sonra e-posta adresinizi doğrulayın ve Türkçe olan arayüz üzerinden güvenlik önlemlerini alın. Tüm bunları tamamladıktan sonra Blockhain anasayfası üzerinde Gönder ve AL kısımlarını göreceksiniz. AL seçeneğine girin ve BTC almak için gereken adresi görüntüleyin. Bu adres size BTC göndermek isteyen kişilerin BTClerini göndereceği adres olacak. Bu adres şu şekilde olacaktır : ( 1FuzxeVaT15DrNeT8eKFQaiX4ECe4eecNW ) Adresinizi kopyalayın ve buraya tıklayın . Açılan sitede “Enter your bitcoin address” yazan yere az önce kopyaladığınız BTC hesabınızın para almak için kullandığı anahtarı yapıştırın.

internetten para kazanma

internetten para kazanma

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra sisteme kayıt olacaksınız ve karşınıza aşağıdaki gibi bir arayüz gelecek.

internetten para kazanma

Bu ekranı gördükten sonra yapacağınız 2 basit işlem kalıyor. Birincisi beklemek. İkincisi de hesabınızı yüseltmek. İkisini hemen açıklayayım…

Beklemek :  Hesabınızdaki bitcoinlerin çoğaması için beklemeniz gerekiyor. Yeni kayıt olduğunuzda heasabınıza saniyede 40 sato yani 0.00000002 BTC bakiye eklenecektir. Bu da günde 0.0006 BTC hesabınıza eklenecek demektir. Bu sayı premium hesaplara nazaran oldukça azdır. Bu yüzden premiumlara göre daha fazla beklemeniz gerekecektir.

Hesabı Yükseltmek : Bitminer.io hesabınızı yükseltmek size zaman ve para kazandıracaktır. 4 kademeli olarak yükseltilen bitminer.io hesapları, yükseltme seviyenize (Levelinize) göre size para ve zaman kazandıracaktır. En düşük paketinde günde 0.0012 BTC kazanırsınız. Bu demek oluyor ki saniyede 80 sato kazanacaksınız. (Bedava olan sürümün 2 katıdır bu). En yüksek pakete yükseltirseniz ise günde 1BTC hesabınıza eklenir ki bu da günümüz kuru (20 Ağustos 2017) ile 14.554,4 lira yapmaktadır.

internetten para kazanma

Sistemi zaman içerisinde inceleyerek bu tür bilgileri sizler de edinebilirsiniz. Benim sizlere vermek istediğim bilgiler daha başka. Sistem üzerinde zaman geçirseniz de anlamakta zorlanacağınız bazı konular var ve başta düşeceğiniz yanlışları engellemek için bu konulara değinmek istiyorum. Öncelikle yukarıdaki kazançlar hesabınıza ekleniyor fakat anında paraya çeviremiyorsunuz. Bu BTC ler hesabınızda birikiyor ve sizin IPV puanınıza göre cüzdanınıza gönderiliyor. Örnek ile açıklayacak olursam : Hesabınızda 0.01500000 BTC var. Fakat IPV puanınız 0.00500000 . Bu demek oluyor ki siz 0.00500000 BTC cüzdanınıza gönderebilirsiniz. Bu sırada IPV puanınız 0.00000000 olacak ve yeniden 0.00500000 (en az) olmasını bekleyeceksiniz. Bu bekleme süresi de hesabınızı yükseltme durumunuz ile doğru orantılı olacak. hesabınızı ne kadar yükseltmiş iseniz o kadar az bekleyeceksiniz. Premium paketlerin en sonuncusunda bekleme süresi bulunmuyor. Yani paranızı anlık olarak çekebiliyorsunuz. IPV muhabbetini en pahalı sürüm için kaldırmışlar.

Hesabınızda biriktirdiğiniz BTC leri IPV puanınıza göre çekebildiğinizi öğrendiniz. IPV puanınızı da yükseltmenin 2 yolu bulunuyor. Birincisi yukarıda dediğim gibi beklemek. İkincisi ise sisteme başka kullanıcılar davet ettirmek.

Başka kullanıcıları sisteme davet ettiğinizi varsayalım. Eğer bu kullanıcılar version 1.0 yani ücretsiz olan sürümde kalır ise size hiçbir getirisi olmayacaktır. Eğer davet ettiğiniz kullanıcılar hesaplarını yükseltir ise v1.1 ya da daha üzerine, bu da demek oluyor ki sizin IPV puanınız yükselecek. Eğer siz de hesabınızı yükseltmiş iseniz ( Ki tavsiye ederim) onların kazançlarının %10 u %20 si size geçecektir. Bu oranlar üst sürümlerde daha çoktur ve size düzenli olarak referanslarınızın kazançlarının belli bir oranı hediye edilir. Bu sayede daha çok BTC biriktirmiş olursunuz.

internetten para kazanma

Bitminer.io  hesabınıza giriş yaptığınızda (BTC hesabınızın Para ALma anahtarı ile giriş yaparsınız) menü üzerinden Account yazısına tıkladığınızda aşağıda karşınıza sizin referans linkiniz gelecektir. Bu link üzerinden kayıt olan herkes size referans olur ve yaptıkları yükseltmeler sizin IPV puanınızı yükseltir. IPV puanınız yükselince daha çok parayı  daha kısa sürede çekersiniz.

Daha fazla bilgiyi yorum yaparak alabilirsiniz.  Bitminer.io sitesine kayıt olmak için hemen buraya tıkla ve kayıt ol.

3 Yorum

    • Merhaba, iPV puanı referansınız arttıkça artan bir puan. Saadet zincirine dönderdikleri için artık hesabınızda 1 BTC birikmiş olsa bile çekim yapabilmeniz için bu puana ihtiyacınız bulunmakta. Anlık para çekimi yapabileceğiniz tutar önemli aslında. 0,005 puanınız var ve 0,05btc niz var ise , 0,005 btc kadarını çekebilirsiniz. Anlık olarak blockhain adresinize yansıtılır bu tutar. Artırmak için yapabileceğiniz 2 yol var. Yazıda da bahsettiğim gibi ya yükseltme yapmalısınız yada referanslarınızı artırmalısınız ki ikisine de uğraşmanız vakit kaybı olacaktır. Yakın zamanda yazıya güncelleme atıp daha iyi kazanç yöntemleri olduğu hakkında uyarıda bulunmam gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!