Ana sayfa Haber Glary Utilities Pro 5 ile bilgisayar onarımı ve temizliği

Glary Utilities Pro 5 ile bilgisayar onarımı ve temizliği

10
Glary Utilities Pro 5

Bilgisayar Hızlandırma Programı Windows | Bilgisayarınızın sürekli kullanılması, sürekli internetten dosya indirilmesi yada USB gibi bellekler ile sürekli veri yazdırılması işlemleri, bilgisayarınızı zamanla doldurmaktadır. Dosyaları silmeniz ve diskte yer açmanız bu dolmayı engellememektedir. Diske yazılan veriler mantıksal olarak boşaltılsa bile fiziksel olarak boşaltılamamaktadır. Bu sebeple diskinizin temizlenmesi gerekir.

Diskinizin yanı sıra yaptığınız her işlemin kayıt edildiği Kayıt Defteri‘nin de temizlenmesi gerekir. Tüm bunları yapsanız bile bilgisayarınız stabil çalışmayabilir. Resim önizlemeleri, renk ayarları, sistem ayarları, kullanıcı ayarları, tercihler, boş dosya ve klasörler, virüsler ve daha fazlası bilgisayarınızı yavaşlatır. Kararlı çalışmasını engellediği gibi ömrünü de azaltır.

Tüm bunlara tek tek bakacak kadar bilgi sahibi olmayabilir ve bu işi bir programa yaptırarak zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Glary Utilities Pro 5 programını kullanarak birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Disk birleştirmeden tutun da kayıt defteri düzenleme işlemine kadar aklınıza gelebilecek birçok düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızı hem hızlandırır, hem virüslerden arındırır hemde daha kararlı çalışmasını sağlar. Başlangıç programlarını kaldırarak bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz. Performans ayarları yaparak bilgisayarın size daha hızlı yanıt vermesini sağlayabilirsiniz. Otomatik  bakım modu ile bilgisayarınızı hem tehtidlerden koruyabilir hemde sürekli kararlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki kurulu olan programların güncellemelerini anlık olarak denetleyebilirsiniz. Derinlemesine temizlik ve düzeltme yapabilirsiniz.

Bilgisayar Hızlandırma Programı Windows

1 Tıkla otomatik  bakım modu ile Kayıt defteri düzeltme, Kısayolları onarma, Zararlı yazılımları yok etme, Sürücüleri denetleme, İzleri silme, Geçici dosyaları kaldırma, Başlangıç programlarını kaldırma gibi işlemleri tek tık ile yapabilirsiniz.

Ayrıca programın Gelişmiş Araçlar menüsü üzerinden birçok  işlevini kullanabilirsiniz. Ben programı kullanmadan önce bu kadar iyi olacağını beklemiyordum. Geçici dosyaları kaldırması, diski birleştirip boot sector dediğimiz ölü hücreleri onarması ve kalıntıları temizlemesi oldukça başarılı. Tarayıcı virüslerini temizlemesi ve bilgisayarın birçok noktasına erişim sağlayıp kontrol etmesi programın artıları arasında. Sizin manual olarak yapmaya zamanınız yada bilginiz yetmediği yerde işinizi fazlası ile görebilecek bir program. Kullanmanızı tavsiye ederim.

Programı aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. Bağlantı, programın kendi resmi sitesinden verilecektir. Bu şekilde güvenli yazılımı indirmiş olacaksınız. Programın serial kodunu yorumda mail adresinizi verdiğiniz taktirde adresinize gönderirim. Programın tüm özelliklerinden tam anlamı ile yararlanmak için yorum yapın ve kodunuzu alın.

Glary Utilities Pro 5 İNDİR

Yayımcı Sitesine gitmek için buraya tıklayınız.

10 Yorum

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!