Başlangıç Teknoloji 18 – 50 liraya alınabilecek en iyi 6 oyuncu faresi | Gamer...

18 – 50 liraya alınabilecek en iyi 6 oyuncu faresi | Gamer Mouse

2

En ucuza alabileceğiniz ve kullanmaktan keyif alacağınız 6 mouse’u bu yazımızda ele aldık. Kendi kullanış olduğum farenin de içinde olduğu listeyi inceleyim…

Genelde oyun oynarken kolaylık sağlamak ve dayanıklılık göstermek için üretilmiş oyuncu fareleri ile oyunlarınızı daha kolay oynayabilir daha yüksek skorlar elde edebilirsiniz. Listemizdeki fareler Türkiye üzerinde çeşitli yerlerde satışta olan güncel fiyatlara sahip farelerdir. Hepsi oyuncular için tasarlanmıştır ve kolaylık ile sipariş edilip alınabilir.

1 - HIPER X-40S 2400DPI Güncel Fiyatı : 17,90 ₺

Ergonomik Dizayn

Şık tasarımı sayesinde elinize rahatlıkla oturur ve iyi kontrol etmenizi sağlar. Fare üzerindeki tuşları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

4 Farklı DPI Seçeneği

800/1200/1600/2400 olmak üzere toplamda 4 farklı dpi seçeneği bulunmaktadır. Hızınızı kontrol etmek için iyi bir değer…

7 Farklı Renkte Led Işık

Üzerinde bulunan ledler ile 7 farklı renk seçeneği sunmaktadır.

Floropolimer Ayaklar

Ayaklarında kullanılan malzeme farenin hareketini daha da kolaylaştırır ve takılmadaları ortadan kaldırır.

Farklı Yüzeylerde Kullanılabilir

Mouse pad olmasa bile farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ayak ve optik sürücüye sahiptir.

Hızlı Scroll

Scroll tuşunun hızı normalden biraz daha fazla hızlı.

2 - HIPER X-70 2400DPI GAMING Güncel Fiyatı : 24,90 ₺

•  Ergonomik ve aşırı rahat tasarım
•  Gelişmiş optic sensor teknolojisi
•  Ayarlanabilir DPI: 800/1200/1600/2400dpi
•  7 Adet Buton
•  Kablolu  Gaming  Mouse
•  7 Farklı LED ışığı
•  Sistem Gereksinimleri: Windows XP/Vista/7/8/10  Mac OS or Android OS

Ergonomik Dizayn

Şık tasarımı sayesinde elinize rahatlıkla oturur ve iyi kontrol etmenizi sağlar. Fare üzerindeki tuşları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

4 Farklı DPI Seçeneği

800/1200/1600/2400 olmak üzere toplamda 4 farklı dpi seçeneği bulunmaktadır. Hızınızı kontrol etmek için iyi bir değer…

7 Farklı Renkte Led Işık

Üzerinde bulunan ledler ile 7 farklı renk seçeneği sunmaktadır.

Floropolimer Ayaklar

Ayaklarında kullanılan malzeme farenin hareketini daha da kolaylaştırır ve takılmadaları ortadan kaldırır.

Farklı Yüzeylerde Kullanılabilir

Mouse pad olmasa bile farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ayak ve optik sürücüye sahiptir.

Hızlı Scroll

Scroll tuşunun hızı normalden biraz daha fazla hızlı.

3 - Everest SM-700 Güncel Fiyatı : 26,90 ₺

Everest SM-700 güçlü 2000 DPI  lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz.
Everest  SM-700 800/1200/2000 DPIhızlarını tercihinize göre seçebilme imaknını size sunar.
Her bir düğme  SM-700’ün akıllı ergonomik dizaynında oyun içinde kolayca erişilebilir şekilde konumlandırılmıştır.

Yumuşak dokunuşlu yapısı  SM-700’ün konforlu ve dayanıklı yapar.
Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan  SM-700  size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar.
Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir.

Everest SM-700  üzerinde bulunan  Scroll Tuşu , DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları  ile size kolay kullanım imkanı tanır.
Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz.

Everest SM-700’ün üzerindeki led ışıkları ve  3 farklı DPI seçeneği ile kolayca kullanın.
Sürekli olarak değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır.

Everest SM-700 2000 DPI  yüksek hızı sayesinde gözünüzden hiçbir ayrıntı kaçmayacak, hızlı ve isabeti yüksek oyunlar çıkaracaksınız.Everest SM-700’ün tak çalıştır özelliği sayesinde zaman kaybetmenden pratik bir şekilde kolaylıkla kurulum gerektirmeden kullanın.

4 - EVEREST SGM-X10 Güncel Fiyatı : 38,90 ₺

Everest SGM-X10 Usb Kırmızı Gaming Mouse Pad ve Oyuncu Mouse ; Güçlü 3200 DPI lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu geniş DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Özel dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sağlar.Özel tasarımı SGM-X10’u diğer oyuncu mouselarından farklı kılar. Alt yüzeyinde bulunan Skatezler sayesinde mouse’unuzu daha rahat ve kolaylıkla hareket ettirmenizi sağlar.

Everest SGM-X10 Usb Kırmızı Gaming Mouse Pad ve Oyuncu Mouse ; Yumuşak dokunuşlu yapısı ve eşsiz tasarımı ile kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan Everest SGM-X10 ile oyun oynamanın keyfine varın ! 8 Adet fonksiyonel tuş sayesinde işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Everest SGM-X10 Usb Kırmızı Gaming Mouse Pad ve Oyuncu Mouse ; Üzerinde bulunan Scroll Tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır. Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz. Everest SGM-X10 Yumuşak dokunuşlu yapısı ile konforlu, dayanıklı ve hasas bir biçimde dizayn edilmiştir. Üzerinde bulunan deskop tuşuna basarak tek tık ile masaüstü görünümüne geçi yapabilirsiniz.

Everest SGM-X10 Usb Kırmızı Gaming Mouse Pad ve Oyuncu Mouse ; Everest SGM-X10’un üzerinde 4 farklı ayar seçeneği sunan DPI fonksiyon tuşu ile kolayca kullanın. Değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır.

Everest SGM-X10 Usb Kırmızı Gaming Mouse Pad ve Oyuncu Mouse ; Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan SGM-X10 size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar. Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir.

Everest SGM-X10 Usb Kırmızı Gaming Mouse Pad ve Oyuncu Mouse ; Yan üzeyinde bulunan kıvrımlar ve özel tasarımı sayesinde maksimum tutuş sağlar ve oyun esnasında mouse’unuzun elinizden kaymasına engel olur.

5 - Everest SGM-X7 Gaming Güncel Fiyatı : 39,90 ₺

Everest SGM-X7 güçlü 2400 DPI lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu geniş DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz.3000 Tarama frekansı,3 Milyon tıklama özelliği ve 3 Milyon Swing hareket testlerini başarıyla tamamlamıştır.Özel dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sağlar.Özel tasarımı SGM-X7‘i diğer oyuncu mouselarından farklı kılar.Everest SGM-X7 her zaman rakiplerinden bir adım önde !
Yumuşak dokunuşlu yapısı ve eşsiz tasarımı sayesinde kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan Everest SGM-X7 ile oyun oynamanın keyfine varın !

Everest SGMX-X7 üzerinde bulunan 2X Tıklama Tuşu, Scroll Tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır.Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz.Everest Sgm-x7 Yumuşak dokunuşlu yapısı ile konforlu, dayanıklı ve hasas bir biçimde dizayn edilmiştir.
Everest SGM-X7‘nin üzerindeki 3 Farklı led ışık seçeneği ve 3 farklı DPI seçeneği ile kolayca kullanın.Sürekli olarak değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır.
Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan SGM-X7 size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar.Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir.

6 - Frisby FM-G3270K X5 Güncel Fiyatı : 48,00 ₺

› 7 programlanabilir tuş
› 5 farklı oyuncu profili oluşturma imkanı
› 4 kademeli ayarlanabilir DPI (800/1200/1600/2000)
› Oyuncular için tasarlanmış şık gövdesi ile eli tam kavrama
› Sayfalar, Fotoğraflar ve bazı özel uygulamalar için ileri ve geri butonları
› Örgülü ve manyetik koruma halkalı USB Kablo (Manyetik parazitler için)
› Sürücü kurulumu gerektirmez
› Metal alt yüzey

2 Yorum

  1. Merhaba, grafik tasarımcıyım günde birkaç saat illustrator kullanıyorum.Bilgisayarım bluetooth çalıştırmadığı için microsoft designer mouse kullanamadım. Bu kalite civarında tavsiye edebileceğiniz bir mouse var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. İyi Çalışmalar.

    • Merhaba Seçkin,
      MICROSOFT Designer Mouse, 1600 DPI değerine sahip kaliteli bir mouse. Fakat benim de kullanmış olduğum listenin 5. sırasında bulunan Everest’in SGM-X7 Gaming modelini rahatlıkla tavsiye ederim. Günün büyük kısmını bilgisayar’da geçiriyorum. Bir yıldır kullanıyorum 2400 DPI değerine sahip güzel bir fare. Monitörün çok çok büyük değilse 2400 DPI işini fazlası ile görür. Bu listenin 5. Faresi olan Everest SGM-X7 yi tavsiye ederim.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!